SYNDIKÁT NOVINÁŘŮ PRAHY A STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KONTAKTNÍ INFORMACE

Jak se k nám dostanete
Kancelář Syndikátu novinářů Prahy a Středočeského kraje se nachází v centru městské části Praha 6, a to nedaleko Vítězného náměstí.

Autem:
Pokud nejedete z centra Prahy či z místa, které s místní částí Praha 6 sousedí, doporučujeme využít pro cestu k nám Pražský okruh (D0). Zde sledujte značení směr Chomutov / Letiště / Dejvice. Pražský okruh opustíte na sjezdu č. 28 a na světelné křižovatce odbočíte doleva. Následně pojedete po Evropské ulici, a to až na Vítězné náměstí. Na kruhovém objezdu vyjedete třetím výjezdem. Přibližně po pěti stech metrech odbočíte hned za tramvajovou zastávkou doleva. Zde je již Velflíkova ulice. Sídlíme v budově, na které se nachází výrazná reklama společnosti "Letuška". Upozorňujeme, že naše kancelář se nachází v zóně placeného stání, je tedy nutné zaplatit parkovací poplatek prostřednictvím terminálu, který je umístěn nedaleko budovy. Pravděpodobněji však volné parkovací místo najdete v podzemních garážích, které jsou umístěny pod budovou Národní technické knihovny, nebo na jednom ze dvou placených parkovišť v blízkosti Vítězného náměstí. Do naší kanceláře pak dojdete pěšky. Cesta vám nebude trvat déle než 5 minut.

Městskou hromadnou dopravou:
Nejrychleji se k nám dostanete ze stanice metra Dejvická (trasa "A" - zelená linka), výstup směr Vítězné náměstí, tj. po nepohyblivých schodech, nebo za použití výtahu. Přibližně po 500 metrech chůze po ulici Jugoslávských partyzánů dojdete na křižovatku, kde se vydáte vlevo.  Z tohoto místa již uvidíte budovu, ve které sídlíme. V blízkosti naší kanceláře je i zastávka tramvajových linek 8 a 18, na které lze přestoupit na Vítězném náměstí z linek 20 a 26, které pokračují po Evropské ulici do konečné zastávky Divoká Šárka. Z Vítězného náměstí pojedete směrem na zastávku Podbaba, a to do zastávky Lotyšská (jedna zastávka). Po přechodu pro chodce přejdete koleje a silnici. Z tohoto místa již uvidíte budovu ve které sídlíme.

Orientace v budově:
U vstupu do budovy se nachází recepce, kde jste povinni se zapsat do návštěvní knihy. Naši kancelář najdete v prvním patře. 

Upozornění pro hendikepované kolegy
Vstup do budovy není bezbariérový. V případě potřeby nás kontaktujte v dostatečném předstihu. Jednání se pak může uskutečnit v bezbariérových prostorách Syndikátu novinářů ČR (Senovážné náměstí 23, Praha 1 - Nové Město).

Sídlo
(adresa pro zasílání úřední pošty)

Senovážné nám. 978/23
110 00 Praha 1 - Nové Město

Česká republika

Kancelář
(administrativa, běžná pošta)

Velflíkova 1429/6
160 00 Praha 6 - Dejvice

Česká republika

Úřední hodiny

pondělí a středa
9.00 - 16.00
úterý a čtvrtek
12.00 - 16.00
pátek
po předchozí dohodě

Telefon

+420 245 008 100

Telefax

+420 245 008 300

E-mail

kancelar@sncr-praha.cz

Datová schránka

33q42et

Web

https://www.sncr-praha.cz

Twitter

@sncrpraha

Pohled ze zastávky tramvaje Lotyšská.
Pohled ze zastávky tramvaje Lotyšská.
Vstup do budovy. Použijte vchod vpravo.
Vstup do budovy. Použijte vchod vpravo.