SYNDIKÁT NOVINÁŘŮ PRAHY A STŘEDOČESKÉHO KRAJE

VÝHODY A BENEFITY PRO ČLENY

Členové Syndikátu novinářů Prahy a Středočeského kraje mají možnost využívat speciální nabídky a benefity, které nabízí naši smluvní partneři. Aktuálně můžete naším prostřednictvím využít např. tyto služby:

 • Ordinace praktického lékaře
  Působíte trvale v Praze, ale svého svého praktického lékaře máte v místě trvalého bydliště? Přeregistrujte se k našemu smluvnímu praktickému lékaři.

 • Ordinace specialisty - dermatologie
  Smluvní soukromé zdravotnické zařízení specializované na diagnostiku a léčbu kožních onemocnění. Služby mohou využívat i rodinní příslušníci, a to jak dospělí, tak i děti.

 • Léčebná lázeňská a wellness péče
  Ve spolupráci s významným poskytovatelem lázeňské péče nabízíme možnost uplatnění 15 - 20% slevy na lázeňské a wellness pobyty ve Františkových Lázních, a to nejen pro naše členy, ale i pro jejich rodinné příslušníky.

 • Ubytovací služby v Praze, Olomouci a Accra (Ghana)
  Naši členové mohou využít slevu na ubytování v síti hotelů a hostelů provozovaných společností BOHO CO, s.r.o., a to ve výši 15 % z aktuálně dostupných cen. 

 • Reportážní technika (audio) 
  Pro naše členy jsme vyjednali 20% slevu na nákup profesionálních digitálních diktafonů společnosti Philips, vhodných pro využití v novinářské praxi.  

Přehled všech nabídek a bonusů pro členy Syndikátu novinářů Prahy a Středočeského kraje, včetně instrukcí jakým způsobem je lze uplatnit, naleznete v rámci Členské sekce. Pokud nemáte přístupové údaje, kontaktujte naši kancelář.