SYNDIKÁT NOVINÁŘŮ PRAHY A STŘEDOČESKÉHO KRAJE
INFORMAČNÍ SERVIS

Informace pro členy Syndikátu novinářů ČR žijící nebo působící v Praze či Středočeském kraji
Zaregistrujte se v Syndikátu novinářů Prahy a Středočeského kraje! Podpoříte tak činnost územní organizace a získáte přístup k výhodám, které členství v územní organizaci nabízí. Registrace je zdarma. Neplatíte žádné poplatky navíc, pouze běžný členský příspěvek Syndikátu novinářů ČR. Bližší informace vám poskytne naše kancelář. Kontakty naleznete ZDE.

Provoz kanceláře Syndikátu novinářů Prahy a Středočeského kraje v závěru roku 2018
Od pátku 21. 12. 2018 do pátku 4. 1. 2019 bude kancelář Syndikátu novinářů Prahy
a Středočeského kraje pro veřejnost uzavřena. V případě naléhavé potřeby nás můžete kontaktovat na čísle 245 008 100, nebo 608 334 867.  

Diktafony pro novináře s výraznou slevou
Připravili jsme ve spolupráci se společností Philips mimořádnou nabídku na nákup vybraných modelů digitálních diktafonů, vhodných pro profesionální využití v rámci novinářského povolání. Více informací: kancelar@sncr-praha.cz.

Budujeme odbornou knihovnu
Máte doma knihy o žurnalistice, žurnalistech, nebo skripta a učebnice týkající se žurnalistiky? A to včetně té rozhlasové a televizní? Pokud je již nepotřebujete, věnujte je naší odborné knihovně. Kontakt: knihovna@sncr-praha.cz.

Dočasná změna úředních hodin
Z provozních důvodů jsme do 29. 11. 2018 omezili úřední hodiny kanceláře, a to na pondělí, úterý a středu. Ve čtvrtek a v pátek bude kancelář uzavřena. Od 3. 12. 2018 bude kancelář opět fungovat v běžném režimu.

Přestěhovali jsme se
Od 15. 10. 2018 naleznete kancelář Syndikátu novinářů Prahy a Středočeského kraje na nové adrese - Velflíkova 1429/6, Praha 6 - Dejvice. Informace o úředních hodinách kanceláře a další kontakty najdete ZDE.